Na vijftig jaar heb ik mijn Trix Express trein weer van zolder gehaald, omdat ik er met mijn kleinzoons mee wil gaan spelen. De locomotiefjes liepen niet goed en veel aanslag op de rails. Door te googelen ben ik op de website van Wim terechtgekomen, waarbij ik op het eerste tabblad zijn mailadres zag. Onder het motto van wie niet waagt, wie niet wint heb ik hem een mailtje gestuurd of hij in deze wat voor mij kon betekenen. Met een paar uur al antwoord dat hij de locomotiefjes wel wilde bezien en een aantal adviezen met betrekking tot de rails. De locomotiefjes heb ik gebracht en waren met twee dagen al klaar. Ze lopen weer soepel, de lampjes branden weer, een niet fraaie behuizing vervangen, ontbrekende onderdeeltjes er aan gelijmd, enz.. De geringe kosten hiervoor liggen in het verlengde van hobbywerk, want voor wat betreft materiaal en tijd kan het eigenlijk niet uit. Een ongekende goede service van Wim voor in feite een volslagen onbekende. Dan moet je wel een echte Trix Express liefhebber zijn. En dat is hij ook heb ik gemerkt bij het ophalen van de locomotiefjes. Met passie vertelde hij de verschillen tussen de drie locomotiefjes.... Lees verder
Na vijftig jaar heb ik mijn Trix Express trein weer van zolder gehaald, omdat ik er met mijn kleinzoons mee wil gaan spelen. De locomotiefjes liepen niet goed en veel aanslag op de rails. Door te googelen ben ik op de website van Wim terechtgekomen, waarbij ik op het eerste tabblad zijn mailadres zag. Onder het motto van wie niet waagt, wie niet wint heb ik hem een mailtje gestuurd of hij in deze wat voor mij kon betekenen.
Met een paar uur al antwoord dat hij de locomotiefjes wel wilde bezien en een aantal adviezen met betrekking tot de rails. De locomotiefjes heb ik gebracht en waren met twee dagen al klaar. Ze lopen weer soepel, de lampjes branden weer, een niet fraaie behuizing vervangen, ontbrekende onderdeeltjes er aan gelijmd, enz.. De geringe kosten hiervoor liggen in het verlengde van hobbywerk, want voor wat betreft materiaal en tijd kan het eigenlijk niet uit.
Een ongekende goede service van Wim voor in feite een volslagen onbekende. Dan moet je wel een echte Trix Express liefhebber zijn. En dat is hij ook heb ik gemerkt bij het ophalen van de locomotiefjes. Met passie vertelde hij de verschillen tussen de drie locomotiefjes.
Bedankt Wim, helemaal TOP!!!... Invouwen





