Trix Express club knutseldag Leusden 2025

Zaterdag 18 oktober 2025 wordt de jaarlijkse traditionele Trix Express Knutseldag georganiseerd.
Deze dag wordt gehouden in het gebouw Maxima’s, Maximaplein 7, 3832 JS te Leusden.
De tafels voor de exposanten zijn geheel gratis, evenals de koffie en thee met koeken; deze worden verzorgd door onze penningmeester Bert Brinkhorst.

Trix Express club Knutseldag 2025 Leusden
– Voor het opbouwen van de zaal gaan we om 10.00 uur open.
– Vanaf 11:00 geopend voor bezoekers of donateurs en sluiting is gepland om 16.00 uur.

De deelnemers voor de knutsel leden contactdag zijn

  • Arie Bax: is ook weer van de partij en laat weer enkele pareltjes van zijn eigen ombouw modellen zien.
  • Gert van der Vaart: De helpende hand met opbouw van de tafels en zijn verschillende kleur varianten van de V 36 modellen tevens demonstreert hij ombouwagens zonder knipperende verlichting.
  • Hans Dupont: Demonstreert de materieelkoppelingen van Trix Express, dus van 1935 tot de laatste schuifblokkoppeling.
  • Paul Hillenaar: Gaat plastic bandjes op zijn locs verwisselen dus ook zeer leerzaam.
  • René Jansen Venneboer: voor alle andere technische hulp verlening van gelijkstroom en wisselstroom modellen van Trix Express & TTR.
  • Ed Kegge: motto Make American Trix steam loco’s running great again en gaat twee TTR locs weer rijdend maken.
  • Jan Weeda & Yke Kemp: demonstreren een model van de treinlift die ze ontworpen hebben en ook de analoge digitale baan is te bewonderen.
  • Jan van de Slik: voor al uw andere technische vragen en onderdelen. De specifieke onderhoud onderdelen zijn aanwezig zoals plastic bandjes, slepers, lampjes, koolborstels, koppelingen en dergelijke. En zelf sleutelen onder toezicht.
  • Wim van Driel: Laat zien hoe je de lichtseinen van Trix Express kan ombouwen met LED verlichting. Als u een sein omgebouwd wilt hebben, dan kunt u het sein meenemen.
  • Wim Aerts: voor zelfredzaamheid bij onderhoud & reparaties van gelijkstroom Trix Express modellen BR 80, BR 01, V 36, V 100, V 200, E 10 etc., dus kortom: neem uw defecte locomotief maar mee en eventueel zijn van diverse modellen reserve onderdelen aanwezig.